NEW PRODUCT DROPS
Funky Flies, the positive impact lifestyle brand, releases new products each and every week. Stop by to take advantage of new drops and limited pricing discounts!! Find out what the BUZZ is all about!
67
Products


Magical Funky Fungi 16x48 Watercolor Canvas Print - Rainey Dewey Art
- Regular price
- $100.00
- Regular price
- Sale price
- $100.00
- Unit price
- per


Tampa Bay Buccaneers - Mike Evans - M1K3 - Mixed Media Graffiti Canvas Art Print
- Regular price $100.00 - $250.00
- Regular price
- Sale price $100.00 - $250.00
- Unit price
- per


The Funky Fungi Functional Mushroom Coffee
- Regular price
- $34.50
- Regular price
- Sale price
- $34.50
- Unit price
- per


White Pine - Mountain Green Handmade Vermont Wooden Doormat
- Regular price $170.00 - $210.00
- Regular price
- Sale price $170.00 - $210.00
- Unit price
- per


White Pine - Slate Gray Handmade Vermont Wooden Doormat
- Regular price $170.00 - $210.00
- Regular price
- Sale price $170.00 - $210.00
- Unit price
- per


White Pine - Barn Red Handmade Vermont Wooden Doormat
- Regular price $170.00 - $210.00
- Regular price
- Sale price $170.00 - $210.00
- Unit price
- per


White Pine - Natural Handmade Vermont Wooden Doormat
- Regular price $165.00 - $205.00
- Regular price
- Sale price $165.00 - $205.00
- Unit price
- per


Handmade Skateboard Charcuterie Boards: Walnut, Maple, Sapele and Purple Heart #1
- Regular price
- $115.00
- Regular price
- Sale price
- $115.00
- Unit price
- per


Handmade Skateboard Charcuterie Boards: Walnut, Maple, Sapele and Purple Heart #2
- Regular price
- $115.00
- Regular price
- Sale price
- $115.00
- Unit price
- per


Handmade Skateboard Charcuterie Boards: Walnut, Maple, Sapele and Purple Heart #3
- Regular price
- $115.00
- Regular price
- Sale price
- $115.00
- Unit price
- per


Funky Fungi Dog SkateBowls - Elevated Dog Bowl
- Regular price
- $80.00
- Regular price
- Sale price
- $80.00
- Unit price
- per


Funky Fungi Cat SkateBowls - Elevated Cat Bowl
- Regular price
- $80.00
- Regular price
- Sale price
- $80.00
- Unit price
- per
